Online workshop VŠCHT pro žadatele o MSCA Postdoctoral Fellowships (2/7/2021)

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze pořádá workshop MSCA Postdoctoral Fellowships SECRETS TO A WINNING PROPOSAL.

Kdy: 2. 7. 2021 (9:00-12:30)
Online. Link pro sledování bude  registrovaným účastníkům zaslán e-mailem před konáním akce.

Informace o akci a registrace – Program.

Workshop je určen jak výzkumníkům, kteří chtějí žádat jako fellow o grant v aktuální výzvě Marie Skłodowska-Curie Postdoctoral Fellowships (MSCA-PF) s předpokládanou uzávěrkou 12. 10. 2021, tak potenciálním supervizorům, kteří by rádi přivedli postdoka ze zahraničí.

Cílem programu Marie Skłodowska-Curie je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru. V rámci MSCA-PF grantu je financována výzkumná stáž (1-2 roky) spojená s mezinárodní mobilitou (výzkumník musí grant řešit na instituci v jiné zemi, než kde dosud pracoval nebo studoval). Výzkumník (fellow) musí být držitelem titulu PhD a od jeho získání mít maximálně 8 let praxe ve výzkumu na plný úvazek. Téma výzkumu není omezeno. Projektový návrh musí budoucí fellow připravovat v úzké spolupráci s potenciálním školitelem na hostitelské instituci.
O vyhlášené vázvě MSCA-PF na fakultních stránkách.

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 25. 6. 2021.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 25.06.2021 14:35