Univerzitní workshop pro žadatele o MSCA Individual Fellowships – 25/4/2018 – připomenutí

Univerzita Karlova ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR pořádá workshop
How to write a competitive proposal for MSCA Individual Fellowships?“.

Kdy: 25. 4. 2018 (9:00 – 16:00)
Kde: Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1
Akce proběhne v Angličtině.

Program a odkaz pro registraci.

Akce je určena výhradně pro výzkumníky, kteří budou podávat projektový návrh do aktuální výzvy Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (MSCA-IF) s uzávěrkou 12. 9. 2018. Workshopu se mohou zúčastnit jak výzkumníci z Univerzity Karlovy, kteří plánují v rámci Individual Fellowship vyjet do zahraničí, tak výzkumníci, kteří přijíždějí ze zahraničí a plánují projekt Individual Fellowship řešit na Univerzitě Karlově.

Workshop nabídne unikátní příležitost pracovat s podpořeným MSCA-IF projektem a setkat se s úspěšnými řešiteli a s hodnotiteli těchto projektů.

„Vstupenkou“ na workshop je CV žadatele (maximálně 5 stránek) a abstrakt projektu (maximálně 2000 znaků včetně mezer), obojí zpracované podle zadávací dokumentace MSCA-IF: Guide for Applicants. Požadované materiály je třeba zaslat na adela.jiroudkova@ruk.cuni.cz do 15. 4. 2018.

Cílem programu Marie Skłodowska-Curie je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru. V rámci MSCA-IF grantu je financována výzkumná (postdoktorská) stáž (1-2 roky) spojená s mezinárodní mobilitou: výzkumník musí projekt řešit na instituci v jiné zemi, než kde dosud pracoval nebo studoval. Podpora je cílena na všechny vědní obory.
► Informace a „interní pokyny“ k aktuální výzvě MSCA-IF na stránkách Přírodovědecké fakulty.
► O MSCA-IF grantech na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Ludmila Součková (Müllerová) a Tomáš Palatý.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně MSCA-IF grantů, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Pracujete nebo studujete na Přírodovědecké fakultě a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, abyste vyjeli do zahraničí? Přijíždíte ze zahraničí a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, který byste řešili na Přírodovědecké fakultě? Dejte mi o tom prosím vědět na ludmila.souckova@natur.cuni.cz, abych Vás mohla informovat o dostupné podpoře pro žadatele.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 28. 3. 2018.
Upraveno 12. 4. 2018 (odkaz na „interní pokyny“, nový odkaz na Guide for Applicants).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Středa 28.03.2018 14:00