Fakultní seminář: Program H2020 – stáže pro postdoky (15/5/2019)

Oddělení projektového řízení ve spolupráci s Knihovnou chemie zve na seminář „Horizont 2020: Příležitosti pro (budoucí) postdoky“.

Kdy: 15. 5. 2019 (15:00 – 17:00)
Kde: Knihovna chemie, Hlavova 8
Pokud se přihlásí účastníci, kteří nerozumí česky, proběhne akce v angličtině.

Pozvánka Registrace.

Seminář představí příležitosti, jaké evropský program Horizont 2020 nabízí držitelům PhD, kteří si chtějí vylepšit svou vědeckou kvalifikaci absolvováním zahraniční postdoktorské stáže: granty Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowship (MSCA-IF), databázi EURAXESS Jobs a další.
Druhá část semináře se zaměří na přípravu grantové žádosti MSCA-IF – strukturu přihlášky a na co nezapomenout při jejím sepisování, nabízenou podporu atd.
Aktuální výzva MSCA-IF a interní pokyny pro Přírodovědeckou fakultu.
O MSCA-IF grantech na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Komu je seminář určen:

• pokročilým doktorandům a postdokům, kteří by rádi vyjeli za zkušenostmi do zahraničí,
  • současným i budoucím šéfům výzkumných týmů,
    kteří by si rádi do svého týmu přivedli postdoka ze zahraničí,
  • komukoli dalšímu, koho toto téma zajímá.

Poznámka: 5. 6. 2019 proběhne workshop organizovaný českým národním kontaktem
pro potenciální žadatele (fellows) v aktuální výzvě MSCA-IF (uzávěrka 11. 9. 2019).

Informace o akci a registrace (zdroj).

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Ludmila Součková (Müllerová) a Tomáš Palatý.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně MSCA-IF grantů, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Pracujete nebo studujete na Přírodovědecké fakultě a chcete se ucházet o MSCA-IF grant,
     abyste vyjeli do zahraničí?
 Pracujete na Přírodovědecké fakultě a plánujete o MSCA-IF grant žádat jako supervisor?
 Přijíždíte ze zahraničí a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, který byste řešili na Přírodovědecké fakultě?
Dejte mi o tom prosím vědět na ludmila.souckova@natur.cuni.cz, abych Vás mohla informovat o dostupné podpoře pro žadatele.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 5. 4. 2019.
Úprava 11. 4. 2019 (odkaz na aktuální výzvu MSCA-IF).
Úprava 29. 4. 2019 (odebrán workshop 25. 4. 2019, přidán workshop 5. 6. 2019).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 05.04.2019 13:25