Workshop pro žadatele o MSCA Individual Fellowships (5/6/2019)

Technologické centrum AV ČR pořádá workshop pro žadatele How to write a competitive proposal for Marie Skłodowska-Curie Actions Individual Fellowships.

Kdy: 5. 6. 2019 (10:00 – 17:00)
Kde: Technologické centrum AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6

Informace o akci a registracePředběžný program.
Zájemci o účast na workshopu by se měli zaregistrovat co nejdříve,
i když materiály vyžadované pro účast na workshopu zašlou později (do 15. 5. 2019).

Workshop je určen pouze výzkumníkům, kteří chtějí žádat jako fellow o grant v aktuální výzvě Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (MSCA-IF) s uzávěrkou 11. 9. 2019, jsou již domluveni se svou budoucí hostitelskou institucí (budoucím školitelem) a mají konkrétní představu o náplni projektu.
 Informace a „interní pokyny“ k aktuální výzvě MSCA-IF na stránkách Přírodovědecké fakulty.

„Vstupenkou“ na workshop je CV žadatele (maximálně 5 stránek) a abstrakt projektu (maximálně 2000 znaků včetně mezer), obojí zpracované podle zadávací dokumentace (Guide for Applicants) a s použitím templátů aktuální výzvy (Guide for Applicants i templáty jsou k dispozici také na stránce výzvy). Zájemci o účast na workshopu musí CV a abstrakt zaslat jako jeden dokument Word na ondrackovap@tc.cz do 15. 5. 2019. (Je možné se na seminář zaregistrovat hned a požadované materiály zaslat následně.)

Cílem programu Marie Skłodowska-Curie je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru. V rámci MSCA-IF grantu je financována výzkumná (postdoktorská) stáž (1-2 roky) spojená s mezinárodní mobilitou: výzkumník musí projekt řešit na instituci v jiné zemi, než kde dosud pracoval nebo studoval. Podpora je cílena na všechny vědní obory.
 O MSCA-IF grantech na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Ludmila Součková (Müllerová) a Tomáš Palatý.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně MSCA-IF grantů, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Pracujete nebo studujete na Přírodovědecké fakultě a chcete se ucházet o MSCA-IF grant,
     abyste vyjeli do zahraničí?
 Pracujete na Přírodovědecké fakultě a plánujete o MSCA-IF grant žádat jako supervisor?
 Přijíždíte ze zahraničí a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, který byste řešili na Přírodovědecké fakultě?
Dejte mi o tom prosím vědět na ludmila.souckova@natur.cuni.cz, abych Vás mohla informovat o dostupné podpoře pro žadatele.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 26. 4. 2019.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 26.04.2019 17:10