E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníJPIAMR: Antimikrobiální rezistence – plánovaná výzva pro mezinárodní projekty

Tato informace už není aktuální. Přečtěte si prosím, NOVOU AKTUALITU K TÉTO VÝZVĚ


Iniciativa společného programování Joint Programming Initiative on Antimicrobial Resistance (JPIAMR) informovala o své plánované 9. výzvě k předkládání návrhů mezinárodních výzkumných projektů Call on Diagnostics and Surveillance, která by měla být otevřená i pro české účastníky. Vyhlášení výzvy je plánováno na prosinec 2018, uzávěrka pro předběžné návrhy na únor 2019.

Pokud se plánujete zapojit do projektového návrhu, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit formální náležitosti přihlášky.

Výzva podpoří mezinárodní výzkumné projekty zaměřené na vývoj nových strategií, nástrojů, technologií a metod detekce nebo monitorování antimikrobiální rezistence a dynamiky vedoucí k rezistenci – nebo na možnosti jejich implementace v praxi. Projekty by měly mít dopad v oblastech, kde antimikrobiální rezistence přináší největší rizika, například v low and middle income countries v Asii a Africe – je pravděpodobné, že do projektů budou moci být zapojeni i partneři z těchto zemí.

Projektu se budou muset účastnit minimálně 3 partneři ze 3 různých zemí zapojených do výzvy, maximálně bude moci být do jednoho projektu zapojeno 6 partnerů.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 3. 10. 2018.
Úprava 19. 11. 2018 (odkaz na novější informace o výzvě).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Středa 03.10.2018 09:40

Akce dokumentů