Interreg Danube: plánovaná výzva

Tato informace už není aktuální. Přečtěte si prosím, NOVOU AKTUALITU K TÉTO VÝZVĚ

V rámci mezinárodního programu Interreg Danube se připravuje 3. výzva k předkládání projektů. Vyhlášení výzvy je plánováno na začátek prosince 2018.

K výzvě proběhne:

• Národní informační den, 27. 11. 2018 (12:45-16:30), Václavské náměstí 833/31, Praha 1. O akci a registraceProgramRegistrace je závazná a doporučuje se přihlášení maximálně 2 účastníků za instituci.
    Pokud na akci půjdete, dejte mi prosím vědět, než se zaregistrujete, na ludmila.souckova@natur.cuni.cz – sama se nezúčastním z důvodu překryvu s jinou akcí.
  • Série mezinárodních workshopů zaměřených na přípravu projektů (zdroj). Workshop pro oblasti Water management - flood prevention and environmental riskNatural and cultural heritage; Energy proběhne 14. 12. 2018 v Praze:  O akci a registraceProgram. Registrace je závazná a doporučuje se přihlášení maximálně 2 účastníků za instituci. Pokud na akci půjdete, dejte mi prosím vědět na ludmila.souckova@natur.cuni.cz.

Pokud se plánujete zapojit do projektového návrhu, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu, minimálně 3 týdny před uzávěrkou Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit formální náležitosti přihlášky.

Program podporuje tvorbu strategií, akčních plánů a pilotních aktivit s nadnárodní relevancí pro podunajský region a zaměřených na konkrétní tematické cíle. Projekty podávají mezinárodní konsorcia minimálně 3 partnerů ze 3 zemí programové oblasti (reálně ale bývají konsorcia nejčastěji složena z 15-25 členů). Míra financování je do 85% způsobilých nákladů.

Pro Přírodovědeckou fakultu se zdají relevantní především Specific objectives (SO) z Priority axis 2: Environment and culture responsible Danube region:

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 1. 11. 2018.
Úprava 13. 11. 2018 (odkazy na podrobné informace k jednotlivým Specific objectives).
Úprava 4. 12. 2018 (registrace na mezinárodní workshop).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 01.11.2018 12:15