E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníInter-Eureka: mezinárodní spolupráce podniků a výzkumných organizací

V rámci programu Inter-Excellence byla vyhlášena národní výzva podprogramu Inter-Eureka (LTE219). Uzávěrka je 28. 3. 2019.

MŠMT pořádá 28. 2. 2019 informační den k této výzvě a k mezinárodnímu programu Eurostars.
Program a odkaz pro registraci.

Pokud plánujete podání přihlášky, kontaktujte prosím nejpozději do konce února Oddělení projektového řízení (Romana Hogenová, romana.hogenova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit administrativní náležitosti žádosti.

Program je zaměřen na podporu mezinárodní spolupráce podniků a výzkumných organizací a je navázán na mezinárodní program EUREKAUchazečem musí být podnik z ČR. Výzkumná organizace z ČR se může zapojit pouze v roli dalšího účastníka projektu. Dále musí být do projektu zapojen minimálně 1 účastník z jiné země programu EUREKA (EUREKA countries), který bude splňovat pravidla programu.
Povinnou přílohou přihlášky je mj. EUREKA Project Form a Cooperation Agreement.

Míra financování je maximálně 50%, zbývající náklady musí být hrazeny účastníky projektu z neveřejných zdrojů. Maximální doba řešení projektu je 48 měsíců. Maximální podpora je 4 000 000 Kč na rok pro projekt se dvěma a více českými účastníky a 3 000 000 Kč na rok pro projekt s jedním českým účastníkem (v mezinárodním projektu národní poskytovatel financuje účastníky ze své země).

Výstupy projektu musí být určeny ke komerčnímu využití (nové inovativní výrobky, technologie, služby). Projekty nemají stanoveno technologické zaměření, ale jsou řešeny především v oblastech, jako jsou například komunikační a informační technologie, biotechnologie a lékařská technika, nové materiályživotní prostředí, doprava, energetika, automatizace a robotika a další.

Kontaktní osoba pro tuto výzvu na Přírodovědecké fakultě: Romana Hogenová.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 1. 2. 2019.
Úprava 6. 2. 2019 (doplněna informace o informačním dni).
Úprava 13. 2. 2019 (odkaz na česko-španělskou výzvu).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

 

Publikováno: Pátek 01.02.2019 10:35

Akce dokumentů