Fakultní seminář o příležitostech v Horizontu Evropa – průzkum zájmu

Tato informace je zastaralá.
Přečtěte si prosím NOVOU AKTUALITU K TÉTO AKCI nebo se podívejte na STRÁNKU AKCE

Oddělení projektového řízení Přírodovědecké fakulty plánuje uspořádat informační akci, na které budou představeny příležitosti v programu Horizont Evropa, novém rámcovém programu Evropské Unie na podporu výzkumu a inovací. Akce se zaměří na příležitosti k zapojení se do výzkumných projektů řešených mezinárodními konsorcii (projektům Evropské výzkumné rady, ERC, bude věnována samostatná akce).

Kdy: 10. února 2021 (13:00 – cca 15:30)
Kde: online, a pokud okolnosti dovolí, také prezenčně v prostorách Přírodovědecké fakulty
Akce proběhne v angličtině.

Témata, kterým se chceme věnovat:

• Struktura programu Horizont Evropa a příležitosti v něm
  • Základy „networkování“ – jak se zapojit do projektového konsorcia
  • Jakou podporu nabízíme výzkumníkům na Přírodovědecké fakultě
  • Zkušenosti úspěšných účastníků projektů

Zvažujete účast na této akci? Prosím, dejte nám vědět, která témata by Vás zajímala,
prostřednictvím tohoto DOTAZNÍKU (vyplnění zabere cca 15 minut).

Stránka akce.

Program Horizont Evropa (Horizon Europe) od roku 2021 nahradí aktuálně končící program Horizont 2020. Program bude mimo jiné financovat výzkumné projekty zaměřené na předem zadaná témata a řešené mezinárodními konsorcii. Rozpočet programu může být až 80,9 miliard EUR, přičemž více než polovina by měla připadnout části „Pillar 2: Global Challenges & European Industrial Competitiveness“, v rámci které budou pravděpodobně financované především výše zmíněné konsorciální projekty.

Kontaktní osoby pro Horizont Evropa na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 3. 12. 2020.
Aktualizováno 15. 1. 2021 (upřesnění datumu a času).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 03.12.2020 15:40