E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníInformační den k H2020: Společenské vědy a Věda pro společnost (18/6/2018)

Technologické centrum AV ČR pořádá informační den zaměřený na příležitosti k financování mezinárodních výzkumných projektů v částech Societal Challenge 6: Europe in a changing world - Inclusive, innovative and reflective societies (SC6 Societies) a Science with and for Society (SwfS) programu Horizont 2020.

Kdy: 18. 6. 2018 (10:00 – 12:00)
Kde: Technologické centrum AV ČR, Ve Struhách 27, Praha

Informace o akci a registrace – Program.

Akce představí aktuální grantové příležitosti v částech SC6 Societies a SwfS včetně témat, která byla nově vyhlášena na jaře 2018. Dále bude součástí prezentace úspěšného řešitele a informace o chystaném programu Horizon Europe, který má od roku 2021 nahradit stávající program Horizont 2020.

Projekty financované v rámci SC6 Societies a SwfS jsou zpravidla řešeny velkými mezinárodními konsorcii (v praxi obvykle 8 – 20 subjektů) s podstatným zapojením uživatelů výsledků výzkumu.
Výzkumným týmům, které nemají rozsáhlou zkušenost s účastí v projektech Rámcových programů EU, se doporučuje, aby se prostřednictvím mezinárodních kontaktů připojili jako partneři k projektovému návrhu připravovanému zkušeným koordinátorem.
Některé aktuální výzvy SC6 Societies a SwfS (zdají se tematicky relevantní):
Migration.
Socioeconomic and cultural transformation in the context of the fourth industrial revolution.
Science with and for Society.

Pokud se plánujete zapojit do projektu podávaného do některé výzvy programu Horizont 2020, kontaktujte prosím Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová) nebo Tomáš Palatý).

V přihlášce podávané prostřednictvím Participant Portal prosím přiřaďte k návrhu za naši instituci (a to i v případě, že se projektu účastníte v roli partnera):
► Organisation: CHARLES UNIVERSITY, PIC: 999923434
► Contact Person: Tomas Palaty, tomas.palaty@natur.cuni.cz
(Praktické informace k podávání přihlášek do programu Horizont 2020.)

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 12. 6. 2018.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Úterý 12.06.2018 09:25

Akce dokumentů