E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníH2020 Green Deal: připravovaná výzva

Tato informace už není aktuální. Přečtěte si prosím, NOVOU AKTUALITU K TÉTO VÝZVĚ


V rámci programu Horizont 2020, části Climate Action, Environment, Resource Efficiency and Raw Materials bude otevřená výzva k předkládání návrhů mezinárodních kolaborativních projektů Green Deal. Výzva bude otevřena 18. 9. 2020, uzávěrka je plánována na konec ledna 2021.
Jedná se o poslední výzvu tohoto typu v rámci rámcového programu Horizont 2020.

Pokud zvažujete podání projektového návrhu do výzvy Green Deal, kontaktujte prosím
v dostatečném předstihu Oddělení projektového řízení (Klára Sobotíková, klara.sobotikova@natur.cuni.cz, nebo Tomáš Palatý, tomas.palaty@natur.cuni.cz).

UPOZORNĚNÍ: Výzkumníci, kteří se chtějí do některého z projektů této výzvy zapojit, mohou pro uchopení tématu výzvy, plánování projektu a přípravu žádosti využít konzultace se zástupci Evropské rozvojové agentury. V případě zájmu prosím kontaktujte Oddělení projektového řízení (Klára Sobotíková, klara.sobotikova@natur.cuni.cz).


Plánované tematické oblasti

Jedná se o předběžný seznam oblastí, do kterých budou jednotlivá témata výzvy rozdělena. Tyto oblasti byly stanoveny na základě výsledku průzkumu, během kterého měly zúčasněné strany možnost se vyjádřit k tematické podobě této výzvy.

Projekty realizované v rámci výzvy Green Deal musí být zaměřeny na viditelné a hmatatelné výsledky a musí demonstrovat, jak může výzkum a inovace poskytnout konkrétní řešení vedoucí k naplnění hlavních priorit Evropské komise pro získání klimatické neutrality do roku 2050.

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně projektů Horizont 2020, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

 

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 31. 8. 2020.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

Publikováno: Pondělí 31.08.2020 09:15

Akce dokumentů

Kategorie: