Horizont Evropa: Národní informační den pro klastr 6 – rezervujte si datum (13/10/2020)

Tato informace už není aktuální. Přečtěte si prosím, NOVOU AKTUALITU K TÉTO AKCI

Technologické centrum AV ČR pořádá ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou Národní informační den o části nového rámcového programu Horizont Evropa zaměřené na přírodní vědy. Akce je plánována na 13. 10. 2020.

Informace o akci, předběžný program a odkaz pro registraci.

Cílem akce je představit účastníkům především nové příležitosti, které přinese rámcový program Horizont Evropa, konkrétně klastr 6 "Life Sciences", jehož výzvy budou zaměřeny na podporu výzkumu a inovací v oblasti zemědělství, potravin, bioekonomiky a životního prostředí

Kontaktní osoby na Přírodovědecké fakultě pro Horizont 2020 a Horizont Evropa:
Tomáš Palatý a Klára Sobotíková.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 30. 7. 2020.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 30.07.2020 13:25