E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníERA-Net E-Rare: mezinárodní projekty – vzácná onemocnění – plánovaná výzva

Tato informace už není aktuální. Přečtěte si prosím, NOVOU AKTUALITU K TÉTO VÝZVĚ


V rámci iniciativy ERA-Net E-Rare je plánováno vyhlášení výzvy "Transnational research projects to accelerate diagnosis and/or explore disease progression and mechanisms of rare diseases”. Účast českých subjektů v projektech by mělo financovat MŠMT. Vyhlášení výzvy je plánováno na 14. 12. 2018, uzávěrka pro předběžné návrhy projektů (pre-proposals) na 14. 2. 2019.

Pokud se plánujete zapojit do projektu podávaného do této výzvy, kontaktujte prosím co nejdříve, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit administrativní náležitosti žádosti.

Do projektu může být zapojeno 4 až 6 partnerů z minimálně 4 zemí zapojených do výzvy; pokud alespoň 1 nebo alespoň 2 partneři jsou z některé z under-represented countries (např. ČR), zvyšuje se maximální počet partnerů v projektu na 7 respektive na 8 (viz Preliminary Announcement). Z jedné země mohou být do jednoho projektu zapojeni maximálně 2 partneři. Každý partner musí splňovat kritéria způsobilosti svého národního poskytovatele.

Doporučuje se, aby se zájemci o zapojení do projektu v dostatečném předstihu obrátili na národní kontakt a ověřili si, zda jsou způsobilými uchazeči.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 30. 11. 2018.
Úprava 6. 12. 2018 (odkaz na informaci na stránkách MŠMT).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 30.11.2018 16:40

Akce dokumentů