Seminář ČZU: Výzvy H2020 – zemědělství, klima, životní prostředí, suroviny – 20/3/2018

Česká zemědělská univerzita v Praze a Technologické centrum AV ČR pořádají seminář „Nové výzvy H2020 pro rok 2019“, který se zaměří na představení výzev programu Horizont 2020 v částech Food Security, Sustainable Agriculture and Forestry, Marine, Maritime and Inland Water Research and the Bioeconomy (SC2 Food) a Climate Action, Environment, Resource Efficiency and Raw Materials (SC5 Climate) a výzvy v dalších částech programu Horizont 2020 pro oblast Life Sciences.

Kdy: 20. 3. 2018 (10:00 – 12:15)
Kde: ČZU (budova Studijního a Informačního Centra, viz plánek),
         Kamýcká 1218, Praha 6 – Suchdol

Program.
Na akci je třeba se zaregistrovat do 19. 3. 2018 na adrese mjilkova@rektorat.czu.cz,
registrace bude následně e-mailem potvrzena.

Na akci vystoupí mimo jiné národní kontakty pro části SC2 Food a SC5 Climate a představí výzvy k předkládání projektů v těchto oblastech plánované pro podzim 2018 nebo pro rok 2019. Akce je primárně určena pro výzkumníky z ČZU, ale je otevřena i zájemcům z jiných institucí.
V případě účasti na semináři mějte prosím na paměti, že některé informace – zejména v části „Podpora přípravy projektů a zapojení do konsorcií“ – budou interní a relevantní pouze pro zaměstnance ČZU.

V částech SC2 Food a SC5 Climate jsou podporovány projekty řešené mezinárodními konsorcii s podstatným zapojením uživatelů výsledků výzkumu. Výzkumným týmům, které nemají rozsáhlou zkušenost s účastí v projektech Rámcových programů EU, se doporučuje, aby se prostřednictvím mezinárodních kontaktů připojili jako partneři k projektovému návrhu připravovanému zkušeným koordinátorem.

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na Přírodovědecké fakultě:
Tomáš Palatý a Ludmila Součková (Müllerová).

Přehled výzev programu Horizont 2020 potenciálně zajímavých pro Přírodovědeckou fakultu.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 13. 3. 2018.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Úterý 13.03.2018 15:40