ČZU workshop: Jak se stát hodnotitelem H2020 (26/9/2018)

Technologické centrum AV ČR a Česká zemědělská univerzita pořádají workshop na téma Jak se stát hodnotitelem v programu Horizont 2020?. Akce je otevřená i pro zájemce z jiných institucí.

Kdy: 26. 9. 2018 (10:00 – 12:00)
Kde: ČZU v Praze (budova rektorátu, 5. patro, zasedací místnost), Kamýcká 129, Praha 6 – Sedlec

Informace o akci, program, registrace.
(Zdroj.)

Workshop bude určen zejména zkušeným výzkumníkům, jež se zajímají o získávání grantů z programu Horizont 2020. Cílem workshopu je podpořit aktivní přístup českých výzkumníků do procesu hodnocení projektových žádostí v programu Horizont 2020, vysvětlit proces hodnocení a kritéria, na základě kterých jsou hodnotitelé vybíráni.

Práce hodnotitelů v programu Horizont 2020 je placená. Hodnocení projektů přináší navíc nenahraditelné zkušenosti, které pak hodnotitelé mohou využít při přípravě vlastních projektových návrhů.
Video o roli hodnotitelů.
Základní informace na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na Přírodovědecké fakultě:
Tomáš Palatý a Ludmila Součková (Müllerová).

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 24. 8. 2018.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 24.08.2018 11:10