Seminář ČVUT a VŠCHT: Vědecko-výzkumné pobyty v zahraničí (26/6/2020)

České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) a Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT) pořádají seminář na téma Vědecko-výzkumné pobyty v zahraničí podporované Evropskou komisí – program Marie Skłodowska-Curie, a Fulbrightovou komisí. Akce je otevřená i pro zájemce z jiných institucí.

Kdy: 26. 6. 2020 (10:00-11:30)
Kde:  akce bude probíhat pouze online. Link pro sledování bude účastníkům zaslán e-mailem po provedení registrace.

O akci a registrace na stránkách ČVUT.
(Je-li kapacita naplněna na jednom odkazu, mohou být ještě volná místa na druhém.)
Pozvánka.

Seminář je určen pro začínající i zkušené vědce, kteří mají zájem se podrobněji seznámit s možnostmi financování vědecko-výzkumných pobytů jak v rámci Evropské unie tak i mimo ni (USA).

Kontaktní osoby pro program Marie Skłodowska-Curie na Přírodovědecké fakultě:
Klára SobotíkováTomáš Palatý.

Kontaktní osoba pro stipendia Fulbrightovy komise na Přírodovědecké fakultě:
Pavla Pousková.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 18. 6. 2020.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 18.06.2020 14:50