Seminář ČVUT a VŠCHT: Vědecko-výzkumné pobyty v zahraničí (30/5/2018)

České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) a Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT) pořádají seminář na téma Vědecko-výzkumné pobyty v zahraničí podporované Evropskou komisí – program Marie Skłodowska-Curie, a Fulbrightovou komisí. Akce je otevřená i pro zájemce z jiných institucí.

Kdy: 30. 5. 2018 (9:30-11:00)
Kde: zasedací místnost děkanátu FCHI (A 402), VŠCHT Praha, Technická 5, Praha 6 – Dejvice

O akci a registrace na stránkách ČVUTO akci a registrace na na stránkách VŠCHT.
Pozvánka.

Seminář je určen pro mladé vědce (studenty doktorského studia a post‑doktorandy) a jejich školitele, kteří mají zájem se podrobněji seznámit s možnostmi financování vědecko-výzkumných pobytů jak v rámci Evropské unie tak i mimo ni (USA).

Kontaktní osoby pro program Marie Skłodowska-Curie na Přírodovědecké fakultě:
Ludmila Součková (Müllerová) a Tomáš Palatý.

Kontaktní osoba pro stipendia Fulbrightovy komise na Přírodovědecké fakultě: Pavla Pousková.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 18. 5. 2018.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 18.05.2018 13:40