Seminář ČVUT: grantové příležitosti mimo země EU (11/12/2018)

České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) pořádá seminář „Grantové příležitosti mimo země EU (Japonsko, Kanada, USA) a aplikace ANLUPA“.

Kdy: 11. 12. 2018 (9:30 – 11:00)
Kde: ČVUT (zasedací místnost 303), Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6 – Dejvice

O akci a registrace na stránkách ČVUT.
Pozvánka.

Seminář je určen pro začínající i zkušené vědce a pracovníky grantových oddělení, kteří mají zájem se seznámit s možnostmi zapojení do mezinárodního výzkumu mimo země EU. Seminář bude zacílen na Japonsko, Kanadu a USA. V rámci semináře bude představena aplikace ANLUPA.

ANLUPA.cz je webová aplikace pro automatické vyhledávání a sledování grantových příležitostí vyhlašovaných národními a zahraničními poskytovateli a možností financování výjezdů do zahraničí pro studenty i zaměstnance škol.

Pozor: Pokud Vás zaujme výzva vyhledaná pomocí Anlupy, vždy si ověřte, zda pro tuto výzvu nebyly Oddělením projektového řízení nebo Zahraniční administrativou Přírodovědecké fakulty vyhlášeny interní pokyny nebo dřívější interní uzávěrka – sledujte prosím grantové aktuality, fakultní aktuality pro zaměstnance a aktuality zahraniční administrativy.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 30. 11. 2018.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 30.11.2018 17:45