E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníERA-Net Cofund: Vzácná onemocnění

Byla vyhlášena výzva Transnational research projects on hypothesis-driven use of multi-omic integrated approaches for discovery of disease causes and/or functional validation in the context of rare diseases iniciativy E-Rare ERA-Net Cofund. Uzávěrka pro předběžné návrhy projektů (pre-proposals) je 6. 2. 2018.

Pokud plánujete podání projektového návrhu nebo účast na projektu koordinovaném jinou institucí, kontaktujte prosím co nejdříve, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit potřebné přílohy žádosti.

Do projektu musí být zapojeni minimálně 3 partneři ze 3 různých zemí zapojených do výzvy. Maximálně může být do projektu zapojeno až 6 partnerů, pokud je zapojen partner z Eastern European countries (Czech Republic, Hungary, Latvia, Poland, Romania, Turkey), může být zapojeno až 8 partnerů. Maximální délka projektu je 3 roky. Maximální míra financování je pro české účastníky projektů je 100% uznatelných nákladů (pro „organizace pro výzkum a šíření znalostí“ a nekomerční aktivity).

Doporučuje se, aby se zájemci o zapojení do projektu v dostatečném předstihu obrátili na národní kontakt a ověřili si, zda jsou způsobilými uchazeči.

Projektové návrhy budou podávány elektronicky koordinátorem projektu prostřednictvím stránek E-Rare (www.e-rare.eu). Současně musí čeští účastníci projektů do 6. 2. 2018 odevzdat MŠMT čestné prohlášení o způsobilosti k řešení projektu a rozpis způsobilých nákladů projektu a to elektronicky i v tištěné podobě.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 12. 12. 2017.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Úterý 12.12.2017 15:10

Akce dokumentů