EIT FOOD: možnost praktických stáží v zemědělsko-potravinářském sektoru

Znalostní a inovační společenství pro potraviny Evropského inovačního a technologického institutu (EIT FOOD) přijímá přihlášky do svého programu EIT Food RIS Fellowships. Uzávěrka přihlášek je již 26. 4. 2019.

V rámci programu jsou financovány stipendijní pobyty v délce 3-6 měsíců v některé z firem ze zemědělsko-potravinářského sektoru (agri-food) zapojených do programu (zájemce nemusí kontaktovat firmu, ve které by chtěl absolvovat stáž – propojení žadatelů o stipendium s vhodnou firmou je součástí procesu výběru stipendistů).

Jsou nabízeny 2 typy stipendií:

• RIS Fellowships pro magisterské studenty absolventy.
  • RIS Talents pro doktorandy a mladé postdoky.

Žadatelé musí mimo jiné mít národnost jedné ze zemí podporovaných programem (včetně České republiky), být schopni pracovat a komunikovat v angličtině a moci absolvovat stáž v období červenec – srpen 2019.

Leták o programu – základní informace.
EIT Food RIS Fellowships – stránka programu s informacemi a odkazy pro podání přihlášky.

Firmy zapojené do programu:

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 17. 4. 2019.

Publikováno: Úterý 16.04.2019 16:00