Výběrové řízení - výměnné pobyty LS 2014/2015

Zahraniční odbor RUK vypisuje výběrové řízení na výměnné pobyty v LS 2014/2015 v rámci meziuniverzitních dohod s následujícími univerzitami:

University of Miami, USA: 1 místo

Université de Montréal, Kanada: 3 místa

Universidade de Sao Paolo, Faculdade de Filosofía, Letras e Ciencias Humanas, Brazílie: 2 místa

Universidad de Chile: 1 místo

Universidad Metropolitana de Ciencias de la Educación, Chile : 1 místo

Instituto Tecnológico de Zacatepec, Mexiko: 2 místa

K výběrovému řízení do USA předloží studenti v angličtině životopis ( s aktuálními kontakty: e-mail,mobil), motivační dopis, konkrétní studijní plán na vybrané univerzitě, doporučující dopis z katedry, aktuální výpis studijních výsledků za celé studium na VŠ ( může být v ČJ). studijní průměr na VŠ a doklad o jazykové způsobilosti.

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení na RUK je 30.5.2014, fakultní termín 23.5.2014

Konkrétní podmínky týkající se přijímacího řízení a studia si studenti vyhledají na internetových stránkách univerzit. Podrobné informace k výběrovému řízení na stránkách RUK Studentská mobilita/Meziuniverzitní dohody: http://www.cuni.cz/UK-37.html

Publikováno: Pondělí 14.04.2014 14:55