Víceleté stipendium Kangam University

Akademická informační agentura nabízí stipendijní pobyt na Kangnam University v Korejské republice. Jde o víceleté stipendia ke studiu v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu na Kangnam University. Stipendium zahrnuje přípravný jazykový kurz v délce jednoho roku a umožňuje v případě v úspěšného studia získání akademického titulu. Informace k programu jsou zveřejněny na webových stránkách Akademické informační agentury (AIA) zde.

Podrobné informace, přihlašovací formulář a pokyny pro podání přihlášky jsou k dispozici na webové stránce Velvyslanectví Korejské rep. v ČR zde.

Zájemci doručí své přihlášky poštou nebo osobně Velvyslanectví Korejské rep. se sídlem v Praze do 30. listopadu 2019. Výběrové řízení je zcela v rukou Velvyslanectví Korejské rep. v ČR, s případnými dotazy se prosím obracejte přímo na sekretariát velvyslanectví (czech@mofa.go.kr).

Zveřejnila: Pousková, OPV

Publikováno: Pondělí 11.11.2019 08:55