Stipendia Mezinárodního Visegradského fondu

Stipendia Mezinárodního Visegradského fondu mohou využít studenti bakalářského i magisterského studia nebo jeho absolventi – doktorandi, případně postdoci, pro zahraniční studijní nebo výzkumný pobyt v některé z podporovaných zemí. Délka pobytu je minimálně 1 semestr, maximálně 4 semestry pro studenty bakalářského i magisterského studia, maximálně 2 semestry pro postgraduální žadatele (studenty doktorského studia a postdoky). Uzávěrka je 15. 3. 2020.

• Studenti a postdoci s českým občanstvím mohou využít stipendium pro pobyt na univerzitě nebo výzkumné instituci v následujících zemích: Maďarsko, Polsko, Slovensko, Albánie, Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Gruzie, Kosovo, Makedonie, Moldavsko, Srbsko, Ukrajina.
  • Pro pobyt na české univerzitě nebo výzkumné instituci mohou stipendium využít studenti a postdoci s občanstvím některé z následujících zemí (stejný seznam jako o bod výše): Maďarsko, Polsko, Slovensko, Albánie, Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Gruzie, Kosovo, Makedonie, Moldavsko, Srbsko, Ukrajina.

Visegrad Scholarship
– základní informace, odkazy pro stažení pravidel programu a instrukcí pro žadatele.
Podávání přihlášek (bude možné nejdříve 30 dní před uzávěrkou).

Kontaktní osoba pro Visegradská stipendia na Přírodovědecké fakultě: Pavla Pousková.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 31. 1. 2020.

Publikováno: Pátek 31.01.2020 13:35