Možnost výzkumné stáže na University of Pittsburgh (ne pro studenty)

Univerzita v Pittsburghu (University of Pittsburgh) prostřednictvím Ruth Crawford Mitchell Fellowship for Czech or Slovak Scholars nabízí možnost výzkumné stáže od konce srpna do poloviny prosince 2020. Uzávěrka přihlášek je 30. 3. 2020 (opakuje se každoročně).

Žadatelé musí aktuálně působit v ČR nebo na Slovensku a mít občanství jedné z těchto zemí. Musí být držiteli univerzitního titulu, ale aktuálně nebýt studenty a musí mít několik let pracovní zkušenosti. Součástí přihlášky musí být tři reference z toho jedna od člena některé fakulty Pittsburské univerzity (budoucího „školitele“ během stáže). Povinností držitele stipendia je se nejpozději 3 měsíce po skončení stipendia vrátit do ČR respektive na Slovensko.

Podrobné informace a formulář přihlášky.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 17. 2. 2020.

Publikováno: Pondělí 17.02.2020 10:15