Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships 2020

Byla otevřena výzva k předkládání návrhů projektů
Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (MSCA-IF). Uzávěrka je 9. 9. 2020.

V rámci MSCA-IF grantu je financována výzkumná (postdok) stáž spojená s mezinárodní mobilitou. Téma výzkumu není omezeno. Cílem je podpořit profesní růst výzkumníka (fellow). Projektový návrh musí budoucí fellow připravovat v úzké spolupráci s potenciálním školitelem na zvolené hostitelské instituci. Délka stáže je 1-2 roky.

MSCA-IF granty jsou zajímavou příležitostí pro:

• výzkumníky, kteří chtějí vyjet na postdoktorskou stáž do zahraničí,
  • výzkumníky, kteří působili (alespoň 2 roky) v zahraničí a přijíždějí / vrací se do Česka,
  • vedoucí výzkumných týmů, kteří si chtějí přivést postdoka odkudkoli ze zahraničí.

Fakultní aktualita k výzvě: základní informace, interní pokyny, užitečné odkazy.

Akce pro žadatele

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně MSCA-IF grantů, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 8. 4. 2020.

Publikováno: Středa 08.04.2020 18:10