Některé otevřené postgraduální a PhD pozice v Německu i jinde

• Senckenberg Gesellschaft für Naturforschung, Frankfurt am Main, inzeruje otevřenou postgraduální pozici v oboru biodiversity of forest insects. Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 30. 9. 2017.
  • Institute of Inorganic Chemistry, University of Vienna, a Institute of Cancer Research, Medical University Vienna, inzerují otevřenou postgraduální pozici v oboru development and preclinical evaluation of metal-based prodrugs. Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 30. 9. 2017.
  • European Molecular Biology Laboratory – EMBL inzeruje otevřené PhD pozice (Heidelberg, Barcelona, Grenoble, Hamburg, Hinxton, Rome) v oboru molecular life sciences. Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 16. 10. 2017.

Zdroj: Vacancies na stránkách německé styčné kanceláře pro vědu a výzkum v Bruselu KoWi.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 24. 8. 2017.

Publikováno: Čtvrtek 24.08.2017 10:15