Některé otevřené PhD a postdok pozice v Německu i jinde

• Robert Koch Institute, Berlin, inzeruje otevřenou PhD pozici v oboru molekulární biologie. Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 13. 8. 2017.
  • Department of Inorganic Chemistry - functional materials, Faculty of Chemistry, University Vienna, inzeruje otevřenou PhD pozici v oboru materiálová chemie. Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 15. 8. 2017.
  • Helmholtz Institute for Pharmaceutical Research Saarland (HIPS), inzeruje otevřenou postdok pozici v oboru design a optimalizace léčiv. Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 22. 8. 2017.
  • Helmholtz Institute for RNA-based Infection Research (HIRI), Würzbürg, inzeruje otevřenou PhD pozici v oboru molekulární biologie (Single-cell RNA-seq for infection). Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 3. 9. 2017.
  • Institute of Molecular Biology gGmbH (IMB), Mainz, inzeruje otevřenou postdok pozici v oboru neurobiologie. Podrobnosti v následujícím dokumentu. Uzávěrka přihlášek je 15. 9. 2017.
  • Max Planck Institute for Biogeochemistry a Friedrich Schiller University Jena, inzerují otevřenou PhD pozici v oboru biogeochemie. Podrobnosti v následujícím dokumentu. (Informace o uzávěrce není uvedena.)

Zdroj: Vacancies na stránkách německé styčné kanceláře pro vědu a výzkum v Bruselu KoWi.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 4. 8. 2017.

Publikováno: Pátek 04.08.2017 08:15