Doktorské a postdoktorské stipendijní programy - Rusko, Německo

St. Petersburg State University & Freie Universität Berlin (Rusko / Německo)

St. Petersburg State University (Rusko) ve spolupráci s Freie Universität Berlin (Německo) nabízí 2 stipendijní pozice (Joint Postdoctoral Fellowship Program) pro post-doktorandy partnerských univerzit, a to na celkovou dobu 24 měsíců - 12 měsíců na St. Petersburg State University a 12 měsíců na Freie Universität Berlin).

Do výzvy se mohou přihlásit všichni uchazeči, jejichž témata výzkumu jsou zastoupena na obou zapojených univerzitách. Uchazeč nesmí mít ukončené doktorské vzdělání déle než 3 roky.

Deadline výzvy: 31. ledna 2020.

Počátek realizace post-doc pozice: 1. října 2020.

Výše stipendia: 60 000 RUB/měsíc (v případě působení na St. Petersburg State University) + 1853 EUR/měsíc (v případě působení na Freie Universität Berlin).

Více informací naleznete v dokumentu ke stažení a dále na webu Freie Universität Berlin.

Další stipendijní programy: https://cuni.cz/UK-4793.html

Publikováno: Pondělí 02.12.2019 09:40