AKTION ČR- RAKOUSKO - Letní jazyková škola

Studentům českých veřejných vysokých škol od bakalářského studijního cyklu nabízí AKTION ČR - Rakousko v letních měsících letošního roku účast na letních kurzech němčiny tzv. Letních jazykových školách/ Sommerkollegs.

Jedná se o 3 týdenní jazykové kurzy pořádané v ČR, kde se stejně početná skupina českých a rakouských studentů učí paralelně jazyk druhé země, přičemž část výuky je vedena formou tandemu. Výuka je doplněna bohatým doprovodným programem. Pořádány jsou přednášky, volitelné semináře, exkurze, promítání filmů, diskuse apod., a to v obou jazycích.

Přehled těchto letních jazykových škol včetně podrobných informací o jejich programu je k dispozici na webových stránkách www.dzs.cz.

Přímý odkaz: http://www.dzs.cz/index.php?a=view-project-folder&project_folder_id=191&

Termín pro podávání žádostí o účast na Sommerkollegs je do 30. 04. 2013.

Publikováno: Pátek 08.03.2013 08:00