Webinář k Horizontu Evropa: jak na komunikaci a využití výsledků v projektech (31/3/2022)

Technologické centrum AV ČR pořádá workshop Komunikace, šíření a využití výsledků v projektech Horizont Evropa.

Kdy: 31. 3. 2022 (13:00 – 16:30)
Kde: online
Informace o akci a odkaz pro registraci.

Workshop je určen jak výzkumníkům, tak administrativním pracovníkům, kteří připravují nebo budou připravovat projektový návrh v programu Horizont Evropa a chtějí získat více informací o tématech týkajících se využití výsledků projektu, jejich šíření a komunikace a také o tématu Open science.

Horizont Evropa je nový evropský rámcový program na podporu výzkumu a inovací, kterým je od roku 2021 nahrazen program Horizont 2020. Součástí rámcových programů jsou mimo jiné granty Marie Skłodowska-Curie, granty pro mezinárodní výzkumná konsorcia řešící konkrétní programem zadaná témata nebo granty Evropské výzkumné rady (ERC).
O programu Horizont Evropa na fakultních stránkách.

Kontaktní osoby pro Horizont Evropa na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 21. 2. 2022.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pondělí 21.02.2022 13:20