TA ČR: seminář k česko-čínské spolupráci v rámci programu Delta 2 (18/7/2019)

Technologická agentura České republiky (TA ČR) pořádá seminář k česko-čínské spolupráci v rámci programu Delta 2.

Kdy: 18. 7. 2019 (10:00 – 12:30)
Kde: Technologická agentura ČR, Evropská 37, Praha 6
Informace o akci a odkaz pro registraci.

Video a prezentace z předchozího semináře k této soutěži (28. 6. 2019).

Uchazeči se na semináři podrobněji seznámí s koncepcí programu Delta 2, se zaměřením na projekty česko-čínské spolupráce.

Informace a interní pokyny k aktuálně otevřené soutěži Delta 2 na stránkách Přírodovědecké fakulty.
Program Delta 2 je zaměřen na mezinárodní spolupráci v aplikovaném výzkumu a experimentálním vývoji. Projektu se musí účastnit vždy minimálně 1 zahraniční partner ze země, v níž sídlí partnerská agentura (poskytovatel), a minimálně 1 uchazeč z České republiky, který je podnikem, ten musí projekt na české straně předkládat jako hlavní uchazeč – výzkumná organizace z České republiky může být zapojena pouze v roli dalšího účastníka.

Kontaktní osoba pro TA ČR na Přírodovědecké fakultě: Romana Hogenová.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 12. 7. 2019.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 12.07.2019 12:40