E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníTA ČR: chystaná výzva Water4All – online workshop (4/10/2022)

Technologická agentura České republiky (TA ČR) spolupořádá česko-polský online workshop k Evropským partnerstvím – včetně partnerství Water4All, jehož výzva k předkládání návrhů mezinárodních projektů by měla být otevřena během září 2022.

Kdy: 4. 10. 2022 (10:00 – 15:00)
Online
Pozvánka a odkaz pro registraciProgram.
Akce proběhne v angličtině.

Cílem workshopu je představit možnost spolupráce českých a polských uchazečů ve výzvách partnerství Clean Energy Transition (CET), Driving Urban Transitions (DUT) a Water4All, které budou vyhlášeny v září 2022. Budou představena mezinárodní i národní pravidla účasti. Součástí akce bude také možnost navázat kontakty s potenciálními partnery z Polska.

Výzvy Evropských partnerství

Do výzev vyhlašovaných Evropskými partnerstvími (Co-funded European Partnerships) předkládají své návrhy mezinárodní konsorcia řešitelů (zpravidla musí být do projektu zapojeny minimálně 3 subjekty ze 3 různých zemí zapojených do výzvy) – každý partner musí splňovat pravidla svého národního poskytovatele. Hodnocení projektů probíhá na mezinárodní úrovni. Následně je v úspěšných projektech každý partner financován svým národním poskytovatelem.
Informace TA ČR o tomto typu výzev.
O Evropských partnerstvích na fakultních stránkách.

Plánovaná výzva Water4All

Výzva bude zaměřena na „Management of water resources: resilience, adaptation and mitigation to hydroclimatic extreme events and management tools“. Účast českých subjektů v projektech bude financovat TA ČR. Pro české uchazeče bude maximální míra financování 85 %, celková částka podpory TA ČR pro české uchazeče v této výzvě je 700 000 EUR (maximálně 230 000 EUR na jeden projekt).
Informace TA ČR k výzvě.
Předběžné informace o výzvě na stránkách evropského partnerství.

Pokud se plánujete zapojit do projektu podávaného do této výzvy, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení projektového řízení (Klára Sobotíková, klara.sobotikova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit všechny administrativní náležitosti přihlášky.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 1. 9. 2022.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

 

Publikováno: Čtvrtek 01.09.2022 08:40

Akce dokumentů