Online seminář: Finanční pravidla programu Horizont Evropa (18/5/2022)

Technologické centrum AV ČR pořádá online seminář na téma
Finanční aspekty programu Horizont Evropa.

Kdy: 18. 5. 2022 (9:00 – 13:00)
Online.
Informace o akci s odkazem pro registraci.

Cílem semináře je provést účastníky celou finanční stránkou projektu, od sestavování rozpočtu až po finanční reporting a platby v projektu. Zvláštní pozornost bude věnována problematice osobních nákladů a třetích stran. Účastníci budou mít možnost během semináře pokládat otázky.

Horizont Evropa je nový evropský rámcový program na podporu výzkumu a inovací, kterým je od roku 2021 nahrazen program Horizont 2020. Součástí rámcových programů jsou mimo jiné granty European Research Council (ERC), granty Marie Skłodowska-Curie, granty pro mezinárodní výzkumná konsorcia řešící konkrétní programem zadaná témata nebo granty Twinning či ERA Chairs.
O programu Horizont Evropa na fakultních stránkách.

Kontaktní osoby pro Horizont Evropa na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 29. 3. 2022.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Úterý 29.03.2022 12:05