Online informační den ke grantům MSCA Staff Exchanges (7/12/2022)

Evropská komise pořádá online informační den k aktuální výzvě Marie Skłodowska-Curie Staff Exchanges (MSCA-SE).

Kdy: 7. 12. 2022 (10:30 – 12:30)
Online.
Stránka akceProgramDotazník pro účastníkyOdkaz ke sledování.

Na akci bude představeno grantové schéma MSCA-SE, očekávaný dopad projektů a proces podání projektového návrhu.

V rámci projektů MSCA-SE jsou podporovány mezinárodní, mezisektorové a interdisciplinární výměnné pobyty výzkumníků a dalších zaměstnanců na základě společného výzkumného/inovačního projektu. Projekty jsou řešeny mezinárodními konsorcii s účastí neakademického sektoru a/nebo partnerů ze zemí mimo Evropu. Uzávěrka aktuální výzvy je 8. 3. 2023.
Fakultní aktualita o výzvě.

Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) jsou součástí Horizontu Evropa, aktuálního evropského rámcového programu na podporu výzkumu a inovací. Cílem MSCA je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru.
O programu Horizont Evropa na fakultních stránkách.

Kontaktní osoby pro Horizont Evropa na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 25. 11. 2022.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 25.11.2022 09:50