Online informační den ke grantům MSCA Doctoral Networks (19/5/2022)

Technologické centrum AV ČR pořádá online informační den ke grantům Marie Skłodowska-Curie Doctoral Networks (MSCA-DN).

Kdy: 19. 5. 2022 (9:00 – 13:15)
Online. Odkaz pro sledování bude registrovaným účastníkům zaslán e-mailem před konáním akce.
Informace o akci a odkaz pro registraci Program.

Akce je určena primárně žadatelům, kteří chtějí podat projektový návrh v roli koordinátora, avšak je otevřena i těm, kteří se plánují účastnit projektového návrhu jako partneři či asociovaní partneři nebo se jen chtějí o tomto typu grantů dozvědět více.

Cílem programu Marie Skłodowska-Curie je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru. MSCA-DN jsou projekty mezinárodních školících sítí zaměřených na určité výzkumné téma, do kterých jsou v rámci řešení projektu přijati PhD studenti ze zahraničí. Účast v těchto projektech umožňuje výzkumným týmům prohloubit spolupráci se zahraničními partnery a současně získat do týmu schopné začínající výzkumníky ze zahraničí.

MSCA jsou součástí Horizontu Evropa, aktuálního evropského rámcového programu na podporu výzkumu a inovací.
O programu Horizont Evropa na fakultních stránkách.

Kontaktní osoby pro Horizont Evropa na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 22. 4. 2022.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 22.04.2022 15:15