E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníInter-Action: projekty česko-izraelské spolupráce v aplikovaném výzkumu

 Tato informace už není aktuální. Přečtěte si, prosím, NOVOU AKTUALITU K TÉTO SOUTĚŽI.


V rámci programu Inter-Excellence II, podprogramu Inter-Action byla vyhlášena veřejná soutěž LUAIZ24 pro podávání projektů mezinárodní spolupráce v průmyslovém výzkumu se zaměřením na česko-izraelskou spolupráci. Uzávěrka je 15. 11. 2023.

Pokud plánujete podání přihlášky, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu Oddělení projektového řízení (Romana Hogenová, romana.hogenova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit všechny administrativní náležitosti přihlášky.

Budou přijímány návrhy společných česko-izraelských projektů průmyslového výzkumu, které povedou k technologické aplikovatelnosti a vývoji nových produktů. Podporovány jsou následující oblasti:

  1. Zdraví a lékařství – návrh a vývoj léčiv
  2. Udržitelnost a ochrana životního prostředí – klimatická změna, čistá energie, výzkum pouště, voda
  3. Datová věda – aplikace umělé inteligence

Na české straně může být do projektu zapojena pouze výzkumná organizace. Izraelský partner musí paralelně podat žádost svému národnímu poskytovateli. Doba řešení podpořených projektů je stanovena na 3 roky (začátek projektu 1. 7. 2024 a konec 30. 6. 2027). Míra financování pro výzkumné organizace a nehospodářskou činnost je 100 %. Nutnou součástí přihlášky je Letter of Intent od izraelské strany dokládající záměr spolupráce na řešení výzkumného projektu podepsaný statutárním orgánem izraelského partnera.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 12. 9. 2023.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

 

Publikováno: Úterý 12.09.2023 08:25

Akce dokumentů