E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníFondy EHP – spolupráce s Norskem: 4. výzva Fondu pro bilaterální vztahy

Ministerstvo financí – Národní kontaktní místo pro Fondy EHP a Norska otevřelo 4. výzvu Fondu pro bilaterální vztahy. Žádosti jsou přijímány průběžně do 31. 12. 2023 nebo do vyčerpání alokace výzvy.
Od konce ledna 2023 je příjem žádostí pozastaven.

Upozornění: 4. výzva je zaměřena pouze na spolupráci subjektů z ČR a Norska. Partnerství s dalšími subjekty z donorských států (tj. s Islandem nebo Lichtenštejnskem) je možné pouze v případě, že je zapojen povinný norský partner.

Pokud zvažujete podání žádosti, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu Oddělení projektového řízení (Klára Sobotíková, klara.sobotikova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas připravit všechny náležitosti přihlášky.

Výzva podporuje široké spektrum aktivit, které musí vést k posílení bilaterálních vztahů, spolupráce a zlepšování vzájemných znalostí a porozumění mezi Českou republikou a donorskými státy – v případě této výzvy především s Norskem. Do aktivity musí být zapojen český subjekt (žadatel) a minimálně 1 subjekt z Norska. Poté mohou být zapojeny také další subjekty z ostatních donorských zemí.

Podpořeny mohou být například workshopy, semináře, krátkodobé vzdělávání, sběr dat, výměna odborníků nebo stáže. Maximální výše grantu je 489 000 Kč (20 000 EUR), minimální výše grantu je 73 350 Kč (3 000 EUR). Celková alokace je 400 000 EUR). Míra financování je 100%. Kompletní žádost je nutné podat minimálně 2 měsíce před plánovaným začátkem projektu.

 

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 29. 4. 2022.
Upraveno 26. 5. 2023 (informace o pozastavení výzvy).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

Publikováno: Pátek 29.04.2022 10:40

Akce dokumentů