Správa fakultního webu

CIT zajišťuje podporu pro zveřejňování informací a aktualizaci dat na fakultním webovém portálu.

Kanál RSS

Zveřejňování informací na fakultním webu:

• obsah webu mohou vytvářet, editovat a zveřejňovat pověření správci jednotlivých sekcí, kateder a pracovišť.
  • aktuality může do fakultního portálu vkládat každý, kdo se přihlásí jménem a heslem.
    Vloženou aktualitu je nutné zveřejnit (máte-li k tomu oprávnění) nebo předat ke zveřejnění pověřenému redaktorovi, který ji schválí a zveřejní (nebo zamítne).
  • katedrové a sekční weby - aktualizaci obsahu stránek zajišťují správci jednotlivých pracovišť
  • osobní stránky, stránky pracovišť, projektů nebo konferencí je možné vytvářet také na serveru web.natur.cuni.cz.
    Bližší informace najdete v sekci Webhosting.

Návody k práci ve fakultním portálu (CMS Plone):

Samostané weby hostované na serverech PřF

Případné dotazy a připomínky pište do helpdesku.

Aktuální informace o rozvoji fakultního webu

Sort Date Nadpis
26.09.2014 Plošné nasazení šifrování webu (https)
15.06.2014 Aktualizace webu - cachování pro přihlášené uživatele