Časové omezení priority aktualit a nové osobní menu

V minulých dnech byly na ostrý web nasazeny nové funkce.

Osobní menu

Po kliknutí na své jméno (po přihlášení se zobrazuje vpravo nahoře) se nově zobrazí osobní menu, obsahující 3 položky:

• Osobní složka - pro rychlý přístup zaměstnancům ke své osobní složce, podrobnosti v příslušném návodu k osobní složce.
  • Nastavení - osobní nstavení používaného WYSIWYG editoru
  • Dashboard - uživatelsky nastavitelné přehledy v rámci portálu (není optimalizované pro fakultní instalaci Plone, v některých případech ale může být užitečné)

Nastavování platnosti priority

U datových typů aktualit (Novinka, Událost, Informace pro studenty/zaměstnance) je nově možno při volbě priority nastavit časový úsek, po který má být priorita uplatněna. Pokud datum nastaveno není, tak se priorita aplikuje okamžitě a nevyprší nikdy. Více o možnosti publikace aktualit viz výše odkázané návody.

Při nasazení tohoto rozšíření bylo u všech existujících aktualit ponecháno nastavení konce nevyplněné, takže až nebude priorita potřeba, je nutné ji manuálně odebrat.

Publikováno: Středa 01.06.2016 12:45