E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníZoner Photo Studio X

Informace k licenci:

Naše fakulta má od 30. června 2020 zakoupenou pro své zaměstnance multilicenci programu ZONER Photo Studio X (ZPS X), který slouží k úpravě fotografií, jejich třídění a sdílení.

Licence je určena pro instalaci na všechny počítače, které jsou evidovány v majetku Přírodovědecké fakulty nebo jsou v jeho oprávněném užívání, například na základě smluv, partnerské spolupráce, leasingu apod. Licence je možné instalovat i na soukromé počítače zaměstnanců fakulty. Licence je časově neomezená s jednoletou podporou.

Podmínkou legálního používání fakultní licence ZONER Photo Studio X je řádná registrace na webu https://account.zoner.com/ a založení vlastního Zoner účtu s přihlašovacím emailem ve tvaru login@natur.cuni.cz. Pokud již Zoner účet vlastníte (např. s fakultní verzí ZPS 18), nová licence se vám načte automaticky po kliknutí na odkaz v emailu ze dne 28.3.2022.

Registrace a instalace:

  1. Svou registraci proveďte na této stránce. Vytvořte si zde vlastní Zoner účet s přihlašovacím emailem ve tvaru login@natur.cuni.cz a přihlašte se do něj.
  2. Ve fakultním emailu přišla všem zaměstnancům 28.3. 2022 pozvánka tohoto znění:
    Dobrý den,
    Vaše škola Vám dává právo na používání Zoner Photo Studia. Právo se vztahuje i na domácí používání. Přijmout a přiřadit licenci ke svému účtu. Pokud Zoner účet zatím nemáte, snadno si jej založíte po kliknutí na odkaz výše. Budete-li chtít program nainstalovat do soukromého počítače, instalační soubor si můžete stáhnout ...
  3. V tomto emailu klikněte na odkaz Přijmout a přiřadit licenci ke svému účtu a licence se vám do vašeho účtu přidá.
  4. Stáhněte si aktuální zkušební verzi ZONER Photo Studio X z odkazu na stránce s vaší licencí nebo později ze stránek www.zoner.cz
  5. Po spuštění instalace souhlaste s licenčními podmínkami a dále postupujte podle instrukcí instalačního programu. Před prvním spuštěním bude program chtít vaše přihlášení do Zoner účtu.

 

Případné dotazy a připomínky pište, prosím, do fakultního helpdesku.

 
Tomáš Petrus
CIT PřF UK

Akce dokumentů