E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníMICROSOFT CAMPUS AGREEMENT - Zaměstnanci

Právo domácího užívání:

Informace k licenci:

Všichni zaměstnanci PřF UK mají v rámci programu Microsoft Campus Agreement Právo domácího užívání vybraného softwaru. Tato licence povoluje užívání stejných aplikací a klientských přístupových licencí, které si instituce pro licencování ve smlouvě Campus Agreement vybrala, i na domácích počítačích všech oprávněných pedagogů a ostatních zaměstnanců, a to i pro účely přípravy na výuku a dalších úkolů vyplývajících z jejich pracovního poměru. V době, kdy jim skončí smlouva, jsou všichni povinni smazat kopie na svých domácích počítačích.

Licence pro domácí použití MS Office 2016 nebo 2019 a Windows 8.1 nebo Windows 10 stojí 135,- Kč vč. DPH. Licence plaťte, prosím, hotově po jejich stažení u sekretářky CITu pí. Losertové (l.1045).

Registrace:

K získání tohoto SW je potřeba se zde zaregistrovat a vytištěný objednávkový formulář zaslat do CITu k rukám Tomáše Petruse.

Instalace:

Tyto licence mají odlišné kódy než ostatní licence používané na fakultě. Po obdržení úvodního emailu z webu http://natur.cuni.onthehub.com se zde podle návodu zaregistrujte a stáhněte vybrané programy v CZ nebo EN verzi, 32bit nebo 64 bit.

Poznámka:

Tyto licence mají odlišné kódy než ostatní licence používané na fakultě.
Operační systém Windows je pouze ve verzi upgrade. S nákupem nového počítače je tedy vždy nutné pořizovat i operační system (nejlépe Home Premium, Home Basic apod.) a pak teprve upgradovat na nejvyšší verzi (Enterprise). CAMPUS licence je možné instalovat v libovolné jazykové verzi s právem downgrade.

S případnými dotazy se, prosím, obracejte na Tomáše Petruse (petrus@natur.cuni.cz), tel. 1022, nebo použijte helpdesk.

Akce dokumentů