Zapojte se do běhu Teribear ve fakultním teamu "Rolling Scientists"

Teribear hýbe nejen Prahou, ale i naší fakultou. Pokud se chcete zapojit do fakultního běžeckého týmu "Rolling Scientists" a přispět tak na dobrou věc, můžete tak učinit v týdnu mezi 12. - 18. 9. 2022 Stačí následovat instrukce níže v této aktualitě.
Čas 12.09.2022   17:00
18.09.2022   16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Milí kolegové, přátelé běhu, chůze a zábavy,

doufáme, že se zase po roce společně sejdeme, podpoříme dobrou věc a utužíme kolektiv při běhu s Teribear. Pozor - tentokrát už nikoliv na Vítkově, ale na Letné!!!

Stejně jako v minulých letech  jsme vytvořili tým "Rolling Scientists", ke kterému se již teď můžete přihlásit!!! Stačí přijít kdykoli mezi 12. – 18. zářím na Letnou a zdolat náš interaktivní okruh chůzí či během nebo třeba procházkou s kočárkem. Nonstop, tj. v kteroukoli denní či noční hodinu, po dobu sedmi dnů, má každý příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Stačí se registrovat, pořídit si čip a každé kolečko proměníme ve finanční pomoc pro opuštěné a znevýhodněné děti.

Bezpečnostní kód skupiny (tým/rodina): 15W2WE

V našem týmu jsou vítáni také vaši blízcí, přátelé a všichni, kteří se chtějí pobavit a prospět dobré věci.  Nemusíte nutně běžet, trať stačí projít - Každý kilometr se počítá!!!

Všechny informace: https://teribear.cz/

Pro více informací můžete kontaktovat doc. RNDr. Magdalenu Krulovou, Ph.D. z katedry buněčné biologie.

Publikováno: Čtvrtek 25.08.2022 10:45