Webinář „Prváci v pandemii: co udělat pro sociální a akademickou integraci studujících v prvních ročnících“

Srdečně zveme všechny zájemce na webinář MŠMT pro VŠ „Prváci v pandemii: co udělat pro sociální a akademickou integraci studujících v prvních ročnících“, který se uskuteční ve čtvrtek 15. října 2020 od 15:00 do 17:00. Na webináři budou vysoké školy diskutovat nejčastější výzvy, se kterými se setkávají, hledat odpovědi na otázky, které si v současné době kladou, a nastiňovat uplatněná nebo plánovaná opatření ke snížení negativního dopadu omezení prezenčních aktivit.

S ohledem na současný vývoj s omezením provozu škol způsobeným pandemií covid-19 zaznamenáváme zvláštní dopad na studující prvních ročníků, kteří se s vysokoškolským prostředím setkávají poprvé. Významné přechodové období se pro ně komplikuje nemožností absolvovat vysokoškolské aktivity prezenčně. Jsou tak ohroženy základní předpoklady úspěchu ve studiu, tedy akademická a sociální integrace.

ČTVRTEK 15. ŘÍJNA OD 15:00 DO 17:00

Odkaz na připojení k webináři (MS Teams):

Publikováno: Středa 14.10.2020 09:50