Všichni se jedeme seznámit na Mácháč aneb týden zážitků a informací o škole

Univerzita Karlova letos již podvanácté organizuje pro své budoucí studenty prvních ročníků Seznamovák UK. Během něj získají studenti důležité informace, seznámí se se svými spolužáky a zažijí týden plný zábavy, vše v krásném prostředí Máchova jezera a dvou záříjových turnusech.

Termíny:

3. - 8. září 2020 (+500,- Kč) *
8. - 13. 9. 2020

* turnus je již skoro obsazený, a proto je nyní dražší o 500 Kč.  V druhém turnusu ještě pár míst zbývá a je stále za původní cenu

Doprava:

Samostatně nebo naším autobusem z Prahy - čas a místo srazu bude upřesněno emailem.

Cena:

záloha: 990,-

Zálohu zašli do týdne od podání přihlášky na účet 2401423572/2010, jako variabilní symbol uveď tvoje telefonní číslo bez předvolby např.: 777123456 a do zprávy pro příjemce napiš své jméno a příjmení (např.: Petr Novák). Pokud by se akce nemohla konat z důvodu vládních opatření, vracíme všem účastníkům peníze v plné výši.

doplatek: 2400,-

Doplatek poslat nejpozději 10 dní před odjezdem na stejný účet jako zálohu se stejným variabilním číslem.

Informace o škole

V programu jsou zahrnuty i důležité informace o naší fakultě, kreditovém systému, informačním systému, studijních předpisech, systému výuky, knihovnách… K dispozici bude přesný harmonogram termínů + průvodce naší školou (tipy a triky). Poradíme Ti, jakým způsobem si na místě zapsat předměty a splnit všechny důležité kroky ve Tvém dalším studiu. Zároveň Ti budeme kdykoli k dispozici pro jakékoli dotazy.

Oblíbené

Airsoft, jóga, lanové centrum, karaoke, aquaerobic, šlapadla, koncerty, vodní sporty, mezifakultní turnaje, trampolíny, pokerové turnaje

K dispozici

Restaurace či fastfood, lednice, gril, motokáry, tobogány, minigolf, windsurfing, lodičky, výletní loď, aquazorbing, ohniště, atd. + každý večer jiná párty (Red Bull IBattle, Karaoke, Miss mokré tričko…).

VŠECHNY DALŠÍ INFORMACE ZDE.

Publikováno: Středa 12.08.2020 14:10