Via Carolina - veletrh příležitostí ke spolupráci

Via Carolina je cestou ke spolupráci v oblasti inovací, smluvního výzkumu, transferu technologií a celoživotního vzdělávání. Univerzita Karlova interaktivní formou nabízí příležitosti využít výsledky výzkumu, expertní i přístrojové kapacity externím partnerům. V úterý 23. 5. od 10 do 17 hod. se v prostorách Karolina (Ovocný trh 560/5, Praha 1) můžete těšit na akci s bohatým programem.
Čas 23.05.2017   10:00
24.05.2017   17:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

V úterý 23. 5. od 10 do 17 hod. se v prostorách Karolina (Ovocný trh 560/5, Praha 1) můžete těšit na prezentace konkrétních nabídek spolupráce za přítomnosti vědeckých týmů a osobně si vyzkoušet praktické ukázky nových technologií, seznámit se s nabídkou služeb Centra pro přenos poznatků a technologií a Centra celoživotního vzdělávání UK.

Akce zahrnuje bohatý doprovodný program s možností zúčastnit se veřejně přístupné interní soutěže projektů Proof of Concept, workshopu se zahraničním expertem pro oblast transferu technologií a přednášek o ochraně duševního vlastnictví. Uvidíte příklady námětů z akademického prostředí, které se úspěšně uplatňují na trhu a další zajímavosti.

Ve středu 24. 5. se zájemcům pro osobní prohlídku otevřou vybraná pracoviště přímo na fakultách UK, která nabízejí příležitosti pro smluvní výzkum.

Podrobný program bude zveřejněn nejpozději 12. 5. 2017 na www.cuni.cz/ViaCarolina .

KONTAKT: viacarolina@ruk.cuni.cz nebo tel.: 224 491 255; www.cppt.cuni.cz

Publikováno: Úterý 09.05.2017 13:45