Uzávěrka přihlášek - Laboratorní metody v asistované reprodukci (kurz celoživotního vzdělávání)

Jste absolventem některého z přírodovědeckých oborů (biologie, chemie) a přemýšlíte o uplatnění v oblasti reprodukční medicíny? Napomoci vám může kurz “Laboratorní metody v asistované reprodukci”, který vypisuje naše fakulta v rámci Celoživotního vzdělávání. Kurz bude probíhat v průběhu ledna 2023. Přihláška do kurzu se podává výhradně elektronicky v SIS v termínu od 6.12. - 3.1. 2023. Po otevření SIS otevřete modul "Přijímací řízení" a následně zvolte záložku "Založení nové přihlášky".

Vstupním požadavkem je absolvování magisterského studijního oboru přírodovědného zaměření, doložené ověřenou kopií diplomu. Přihlásit se mohou i studenti, kteří nejpozději k prvnímu dni konání kurzu absolvují magisterské studium a tuto skutečnost doloží potvrzením.

Více informací o kurzu se dozvíte na stránkách Celoživotního vzdělávání

Publikováno: Pondělí 02.01.2023 11:05