Univerzita Karlova pořádá tradiční orientační týden

Univerzita Karlova pořádá pro všechny své nové studenty nastupující do prvního ročníku tradiční Orientační týden UK. Během pěti zářijových dnů vás čeká série přednášek, které vám výrazně usnadní vstup do nového vysokoškolského prostředí. Přednášky se konají od 17. do 21. 9. 2018 od 10 hodin.

ORIENTAČNÍ TÝDEN UK
KDY: od 17. do 21.9. 2018, každý den od 10:00
KDE:  Zelená a Modrá posluchárna Univerzity Karlovy, Celetná 20, Praha 1

Tematicky laděné přednášky budou po celý týden seznamovat nové studenty s různými aktivitami na Univerzitě Karlově, ať již studijního či zájmového charakteru. Získáte tak například základní informace k úspěšnému zvládnutí studia, seznámíte se s organizací výuky, možnostmi studijních pobytů v zahraničí či se naučíte využívat bohaté knihovnické a informační zdroje univerzity. Nebudou chybět ani informace o možnostech využití volného času či studentské zájmové činnosti.

Bližší informace o obsahu jednotlivých přednášek jsou k dispozici na stránkách Univerzity Karlovy www.ipsc.cuni.cz/orientacnityden.

Publikováno: Úterý 11.09.2018 15:40