Ubytování na Hlávkově koleji pro akademický rok 2023/2024

Studenti doktorských programů nebo mladí akademičtí či vědečtí pracovníci, studenti navazujícího magisterského a bakalářského studia, kteří dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nemají byt v Praze, nejsou podnikateli a vyhovují podmínkám nadace Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových,  mohou požádat o ubytování na Hlávkově koleji. Pregraduální studenti doloží výsledky studia výpisem studijních povinností, včetně hodnocení.

Formulář žádosti ke stažení zde.

V případě dotazů kontaktujte, prosím, Ing. Richarda Jiráska z Odboru pro studium a záležitosti studentů rektorátu UK na adrese richard.jirasek@ruk.cuni.cz

Vyplněné žádosti potvrzené vedoucím pracoviště doručte prosím na studijní oddělení Přírodovědecké fakulty UK referentce studijního oddělení paní M. Poláčkové nejpozději do 31. 3. 2023.

Studijní odbor, 22. 2. 2023

Publikováno: Středa 22.02.2023 11:40