Ubytování na Hlávkově koleji

pro akademický rok 2024/2025

Studenti doktorských programů nebo mladí akademičtí či vědečtí pracovníci, studenti navazujícího magisterského a bakalářského studia, kteří dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nemají byt v Praze, nejsou podnikateli a vyhovují podmínkám nadace Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových,  mohou požádat o ubytování na Hlávkově koleji. Pregraduální studenti doloží výsledky studia výpisem studijních povinností, včetně hodnocení.

Formulář žádosti ke stažení zde.

Vyplněné žádosti potvrzené vedoucím pracoviště doručte prosím na studijní oddělení Přírodovědecké fakulty UK referentce studijního oddělení paní M. Poláčkové nejpozději do 12. 04. 2024.

V případě dotazů kontaktujte, prosím, Ing. Richarda Jiráska z Odboru pro studium a záležitosti studentů rektorátu UK na adrese richard.jirasek@ruk.cuni.cz

Studijní odbor, 08.03.2024

Publikováno: Pátek 08.03.2024 11:00