Turnaj ve stolním tenise

Katedra tělesné výchovy UK zve všechny zájemce na první turnaj ve stolním tenise, který se koná v úterý 21.9.2021. Ve čtvrtek 23.9.2021 pak proběhne trénink a turnaj pro zdravotně oslabené studenty.

Veškeré informace k turnajům ve stolním tenise najdete zde. Vyberte si termín a místo, které vám vyhovuje. Turnaje jsou pro začínající i zkušené hráče.

V hale stolního tenisu v Hostivaři máme skvělé podmínky pro vyzkoušení stolního tenisu pro zdravotně oslabené studenty. Hala se nachází hned vedle bezbariérového přístupu do sportovního střediska.

Turnaj a trénink stolního tenisu se koná: v úterý 23. listopadu 2021, 18h - 21h.

Místo konání: hala stolního tenisu ve sportovním centru Hostivař. (Bruslařská 10, Praha 10)

Studenti se přihlašují na:
e-mail: jan.schwarzer@natur.cuni.cz

Jan Schwarzer - učitel na KTV PřF UK