Testování na koronavirus pro studenty a zaměstnance Univerzity Karlovy na 1. LF UK

1. lékařská fakulta UK ve spolupráci se Všeobecnou fakultní nemocnicí spustila ve středu 20. 5. 2020 testování studentů a zaměstnanců UK na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2 metodou RT-qPCR. Odběry zájemců o testování budou probíhat vždy v pondělí a ve středu v odběrové ambulanci na Klinice pracovního lékařství 1. LF UK a VFN v ulici Na Bojišti 1, Praha 2. Analýza vzorků bude provedena v Ústavu imunologie a mikrobiologie 1. LF UK a VFN (registrační číslo laboratoře 75UK1LF) a výsledky budou oznámeny do dvou dnů po odběru.

Testování bylo spuštěno ve středu 20.5.2020
Termíny odběrů:  vždy v pondělí a středu
Místo odběrů: Klinika pracovního lékařství 1. LF UK a VFN, Na Bojišti 1, Praha 2
Výsledky do dvou dnů.

Metoda: RT-qPCR

Ceník vyšetření:

• Studenti a zaměstnanci 1. LF UK 600 Kč

• Studenti a zaměstnanci UK 1000 Kč

• Ostatní samoplátci 1700 Kč

Další informace a registraci na vyšetření lze získat na webových stránkách Ústavu imunologie a mikrobiologie (https://uim.lf1.cuni.cz).

Publikováno: Čtvrtek 28.05.2020 11:00